OnePlus 7 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

oneplus-7.jpg

Serinin yeni modellerinden biri olan OnePlus 7, kısa zamanda en popüler cihazlardan biri olmayı başardı. Rakipleriyle kıyaslandığında uygun fiyatıyla dikkat çeken OnePlus 7, fiyatıyla değil hızıyla öne çıkıyor.

Yeni modelin en önemli özelliklerinden biri hızı. Arayüz olarak Oxygen kullanan telefon, sık sık güncellemelerini kullanıcılarına sunuyor. En son Oxygen 9.5.6 sürüm güncellemesini yayınlayan telefon, bazı özellikleri de beraberinde getirdi.

Yakın zaman önce kullanıma sunulan Oxygen 9.5.6 sürümü, Haziran ayı içinde OnePlus 7 modelleri için yayınlanan 3. güncellemelerden biri. Bu nedenle oldukça ses getiren bir güncelleme hızı sunduğunu söyleyebiliriz. Eski sürümlerdeki gibi bu güncellemede de bazı düzenlemeler yer alıyor. Öncelikle güvenlik yamalarının yenilendiğini görüyoruz. Bunların yanı sıra otomatik parlaklık ayarı bölümünde meydana gelen sıkıntılar da ortadan kaldırıldı.

Aynı zamanda kamera uygulamasında kaliteyi yükselten ve videoların ses performansını güçlendiren yenilikler de bulunuyor. Modelleri daha sağlam hale gelmesini sağlayan güncellemelerin bazı bölgelerde düzenlenmeye devam ettiğini söyleyelim. Bütün kullanıcılara gelmesi ise biraz zaman alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git