Panoramik Fotoğraf Uygulaması “Photo Sphere” İOS’da!

Google’ın panoramik fotoğraf uygulaması Photo Sphere, artık İOS’lu cihazlar içinde kullanılabilecek.

Fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara Android için geçen sene 360 derece fotoğraf çekebilen Photo Sphere uygulaması yayınlanmıştı. Artık bu uygulama İOS’a da gelerek daha büyük kitlelere adını duyurmayı hedefliyor.

Photo Sphere ile 360 derece fotoğraflar çekerek herkesten farklı görüntüler yakalayabiliyorsunuz. Photo Sphere, telefon ile devamlı fotoğraf çeken kişilerin çok sevdiği harika bir uygulama. Uygulamayı kullanması da oldukça kolay. Çektiğiniz fotoğrafları herkes ile paylaşabiliyorsunuz da. Ya da yalnızca üyelere açık hale getirebiliyorsunuz.

Photo Sphere ile çektiğiniz fotoğraflar, Google Maps’in Sokak Görünümü haritasına da katkıda bulunuyor. Google araçlarının müdahale edemediği bölgelere Panoramik görüntüler sunuyor.

PHOTO SPHERE uygulaması ayrıca İOS için ücretsiz olarak yayınlansa da Android için 0.99 Dolar’a indirilebiliyor. Uygulamanın boyutu ise 18.7 Mb.

Ama şunu da söylemeden geçmeyelim, uygulama şuanda İOS’un Türkiye mağazasında mevcut değil. Ayrıca Photo Sphere uygulaması İOS 7 ve üzeri işletim sistemi yüklü olan cihazlar (iPhone 5 ve üstü) için aktif durumda.

One Reply to “Panoramik Fotoğraf Uygulaması “Photo Sphere” İOS’da!”

  1. Kaliteli Fotoğraflar dedi ki:

    çok güzel bir yazı olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git