• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Paper Toss – Android Oyunu

Paper Toss zaman geçirmek için hazırlanmış ve sizi yormadan oynayabileceğiniz bir android oyunu.

Paper Toss android oyununda bir iş yerinde masa başı çalışan karakterinizin boş zaman geçirme etkinliği olarak kağıtları buruşturup çöp kutusuna uzaktan girdirmeye çalışıyorsunuz.

Tek parmakla oynayabileceğiniz android oyununun oynanılış şekli oldukça akıcı ve kağıtları seri bir şekilde elden çıkartabiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken rüzgar yönünü ve kuvvetini iyi ayarlamak. Rüzgara alışmak için önce deneme atışları yapabilir ve rüzgarın, kağıttan yapılmış toplarınızı ne kadar etkilediğini görebilirsiniz.

Paper Toss android oyunun diğer özellikleri ise; dünya çapında skor yapıp online skor listesine girebilme imkanı, gerçeğe uygun ofis sesleri, animasyonlu duvar kağıdı ve olağanüstü grafiklere sahip olması.

6 farklı zorluk derecesi bulunan Paper Toss android oyununda mutlaka size uygun zorluğa sahip bölümleri bulabileceksiniz.

Paper Toss android oyunu Google Play’de 173 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.