Parking Madness – Android Otopark Oyunu

Her insanın içinde az da olsa otomobil sevdası ve bir düzen isteği vardır. Bu 2 olgunun birleşmesi ile ortaya bir meslek çıkıyor: Otoparkçılık!

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile hayalimizde yapmak istediğimiz şeyleri bir simulasyona dökmek, akıllı cihazlar üzerinde yapmaya çalışmak artık oldukça kolay. Bu düşüncenin bir ürünü de otopark oyunları.

MobilAmca.Com olarak bu tarz oyunlardan bahsetmiştik. O oyunları beğenmeyen okurlarımız olabilir. Şimdi ise bir başka otopark oyunu olan Parking Madness‘i sizler için inceledik.

Parking Madness diğer park oyunlarından farklı olarak bize sadece otopark oyunu değil yarış ve yetenek oyunlarını da sunuyor. Aşağıda gördüğünüz fotoğraftaki gibi oyunun 3 farklı bölümü mevcut.

1 numaralı seçenekte bildiğiniz otopark oyunu mevcut. Bu seçenekte büyük bir otoparkın içerisinde bulunan aracı otoparkın çıkışına en hızlı sürede getirmeye çalışıyorsunuz.

2 numaralı seçenekte Go-Kart aracı dediğimiz minik aracımızı en kısa sürede bitiş çizgisine getirmeye çalışıyoruz.

3 numaralı seçenekte ise -ki en zevklisi bu idi- forkliftte yüklü olarak verilen kutuyu istenilen yere bırakıyorsunuz.

[ot-caption title=”Parking Madness Görevleri” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2013/12/parking-madness-2.jpg”]

Şimdi normal bir Android oyuncusu son görevin son bölümüne kadar bir şekilde gelebilir. Takılabileceği tek yer var sa o da Froklift bölümünün son bölümüdür. Aşağıda gördüğünüz bölümde forklift konteynerların üzerinden inmeye çalışıyor. Yalnız inerken iniş rampasının hem önünde bir konteyner bulunuyor. Normal olarak iniş yaptığınızda burada forklifti devirmeden geçmeniz mümkün değil.

Biz de nasıl geçilebilir acaba derken farkettik ki forklifti konteynerların üzerinde ters çevirmemiz lazım. Yani rampadan inerken geri geri inmeniz gerekmekte. Umarım aşağıdaki fotoğraf işinize yarayacaktır.

[ot-caption title=”Parking Madness Son Bölüm” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2013/12/parking.madness.jpg”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git