PianoPass – iOS Şifreleme Programı

  • Onur
  • - 02 Temmuz 2013

Her zaman telefonunuzu karıştıran bir kardeş bir yakın arkadaş vardır çevrenizde. Haliyle sizin istemediğiniz  özel fotoğraflar özel videolar veya notlarda olucaktır bunun için çözümünüz telefonunuza şifre koymak olabilir. Ama şimdi size sunacağım program sayesinden şifre koymanıza gerek kalmadan fotoğraflarınızı videolarınızı gizli klasöre atabilirsiniz hemde filmlerdeki gibi ! 

Çoğu film sahnelerinde zengin malikane sahibi bir adam gizli odasına ya kütüphaneden bir kitap çıkararak yada önünde duran pianoda kendisinin belirlediği şarkıyı çalarak açmıştır.(En son batman filminde rastlamıştım) Evet bu filmlerde gördüğünüz sahneyi artık telefonunuzda uygulayabilirsiniz. Piano Pass programı ilk açtığımızda karşımıza klasik bir piano geliyo ve o piano ile istediğiniz şarkıyı çalabilirsiniz.

pass

Ekranda gördüğünüz piano ile istediğiniz parçayı çalabilirsiniz ama sizin belirledğiniz tek parça sizi özel klasöre götürecek. Programı ilk açtığınızda sizden bir piano pass isteyecek siz onu çaldığınızda o sizin şifreniz olucak. Pianoda şifrenizi çaldığınızda karşınıza gelicek olan ekran :

pass 2

Eklemek istediğiniz şeye göre artık klasörünüze tıklayabilirsiniz.

Bu programı ben haftanın ücretisi iken indirmiştim fakat şuan 1.99 Dolardan satılıyor.

Not : Program sadece iphone için hazırlanmıştır ben ipad üzerinden kullandığım için görüntü böyle gözüküyor.

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.