PicsArt – Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

picsart-android.png

Android cihazlar için üretilmiş son derecede kapsamlı bir fotoğraf editörü olan PiscArt-Photo Studio ile yapabileceğiniz şeylerin sınırı olmadığınız söylemek abartma sayılmaz. Bu ücretsiz uygulamanın Collage Maker (kolaj yapıcı) özelliğini kullanarak şahane kolajlar oluşturabilirsiniz. Acemi veya profesyonel grafik tasarımcıları tarafından iş için de, eğlence için de kullanılan uygulamanın efektleri kullanıcıya sayısız sanatsal fotoğraf efektleri sunuyor: Karikatür, karakalem, pastel, guaj, pop-art, suluboya, neon, yüz düzeltme, akıllı bulanıklık, kırmızı göz giderici, renk sıçrama ve kağıt efekti bunların sadece bir kısmını oluşturuyor.

Çoklu editörlerin bütün özelliklerini bir araya getiren bu popüler uygulamanın fotoğraf editörü sayısız fotoğraf manipülasyonu, çerçeve, metin efekti, belirtme çizgisi, maske, kolaj, küçük resim grafiği, renk ayarı yapma, kırpma ve döndürme gibi olanaklar sunuyor. Çizim Aracı ise çizim, sanatsal fırçalar, çıkartma modu, belirtme çizgileri ve metin stilleri gibi araçlar içeriyor. Geniş seçenek yelpazesiyle göz dolduran PiscArt-Photo Studio uygulamasının farklı fırçalarıyla fotoğraflarınıza çizimler ve metinler ekleyebilir, arkadaşlarınızın Facebook fotoğrafları üzerinde çizim yapabilir ve ortaya eğlenceli fotoğraflar çıkarabilirsiniz. Uygulama kullanıcıya kendi fotoğraflarından oluşan duvar kağıtları yaratma olanağı da veriyor.

PicsArt-Photo Studio’yla fotoğrafları Facebook, Picasa, Flickr, Blogger, Tumblr, Foursquare, WordPress ve Dropbox ağlarında paylaşabilir veya SMS/e-posta ile gönderebilirsiniz. Uygulama ücretsiz bir fotoğraf editörü, çizim aracı, fotoğraf ızgarası/kolaj yapıcı ve resim sanat ağı olarak hem fotoğraflarınızı birkaç tıklamayla birer sanat eserine döndürmenizi, hem de onları çeşitli biçimlerde paylaşabilmenizi sağlıyor. Profil bilgileri üzerinden sizi takip eden kişileri görebilir ve başka kullanıcıları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git