• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Playstation Plus’ın Ekim Ayı İçeriği

Bildiğiniz gibi Playstation, Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak oyunlar veriyor. Playstation 3, Playstation 4 ve PS Vita için özel olarak dağıtılan ücretsiz oyunlar her ay farklılık gösteriyor. Playstation Plus ile ilgili olarak şu bilgiler sizlere verebiliriz.

PlayStation Plus Üyeliği Nedir?

Bütün Sony konsollarında kullanılan ayrıcalıklı bir sistemdir. Ücretli bir sistem olarak Sony’nin getirdiği bu uygulama verdiğiniz paranın hakkını size kat kat geri verecektir. Playstation Plus’ı 14 gün deneme ücretsizdir. Bunu sadece 1 kere alabilirsiniz. Aylık ücreti 14TL, 3 Aylık ücreti 29TL 1 yıllık ücreti 100TL’dir.  Zaman zaman da üyeliklere indirim gelmektedir. 3 bölge de üyelik mevcuttur Avrupa, Asya ve Amerika olmak üzere ve bu bölgelerin hepsinde içerikler farklılık göstermektedir.

PlayStation Plus Ekim Ayı Oyunları

PS Vita için Pix the Cat ve Rainbow Moon adlı oyunlar ücretsiz olacak. PS 3 için ise Batman:Arkham Asylum ve Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara gibi 2 tane dev yapım bedava oldu. PS 4 için ise DriveClub Dust: An Elysian Tale ve Spelunky adlı oyunlar ise PlayStore’da yerini alacak.

Yiğit

Yazar: Yiğit

#editör

Dünyanın en ciddi insanıyım. Cıvıklığı hiç sevmem. Kendi aranızla konuşmayın.

274 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.