Pou – Android Sanal Evcil Hayvan Yetiştirme Oyunu

Uzaydan gelen bir evcil hayvana bakmak için kendini yeterli görüyor musunuz ?

Pou android oyununu cihazınıza yükledikten sonra size ait bir sanal evcil hayvanınız oluyor. Bu sanal evcil hayvanın diğerlerinden farkı ise uzayın derinliklerinden gelmiş olması.

Büyümek için aralıklarla sizin ilginize ihtiyacı olan evcil hayvanınızı besleyebilir, temizleyebilir, onunla oynayabilir ve bu sırada level atlayarak büyümesini izleyip yeni levellerde açılan duvar kağıtları ve kıyafetler ile Pou’nuzu zevkinize göre büyütebilirsiniz.

Pou ile oyun odasında oynayarak altınlar kazanabilir, laboratuvarda ona ilaç içirerek deneyler yapabilir, Pou’nuza güneş gözlüğü ve şapka takarak dış görünüşünü güzelleştirebilir, evinizin her odasına farklı bir duvar kağıdı koyabilir ve oyun da verilen görevleri başararak özel eşyaların kilidini açabilirsiniz.

Oyunun bir diğer özelliği ise sizinle konuşması. Pou’yla konuşun ve onun size cevap vermesini bekleyin. Gün içerisinde 3-4 kez Pou’nuzla ilgilenerek eğlenceli vakit geçireceğinizi düşündüğümüz android evcil hayvan geliştirme oyununu sizlere öneriyoruz.

Pou evcil hayvan oyunu Google Play’de toplam 780 bin kullanıcı tarafından oylanmış ve 4.6 yıldız ortalamasına sahip.

One Reply to “Pou – Android Sanal Evcil Hayvan Yetiştirme Oyunu”

  1. elif_talha_980 dedi ki:

    çok güzel bir oyun severek oynamıyı düşünüyoruz sizde kabul ederseniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git