Pou Windows İşletim Sistemli Cihazlar İçin Geliyor!

  • - 01 Ocak 2015

Özellikle 90’lı yıllarda doğanların en büyük eğlencelerinden biri, kuşkusuz sanal bebeklerdi. Besleyip uyutabildiğiniz, hatta kıyafetler alabildiğiniz bu gelişmemiş teknolojik aletle günlerimiz geçerdi. Yıllar geçip, devir akıllı telefon devri olunca akıllı telefonlara da nostaljik oyunlar eklenmeye başlandı. Günümüz teknolojisi ile nostaljiyi birleştiren oyunların başında kuşkusuz Pou geliyor.

Pou, sizin besleyip büyüttüğünüz ve temizliğini yaptığınız modern sanal bebeğimiz diyebiliriz. Blackberry, iOS, Android sürümleri olan bu sanal evcil hayvanımızın artık Windows işletim sistemli cihazlarda da büyüyeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çoklu oyuncu desteği bulunan Pou oyunumuzu ister Wi-Fi üzerinden, ister internet bağlantınızdan, isterseniz Bluetooth bağlantınız ile başka oyuncular ile oynayabilirsiniz. Sadece 100 milyon Android kullanıcısı bulunan bu oyunda, çoklu oyunları oynamak zor olmayacaktır.

Ayrıca yeni yıl şerefine herkese ücretsiz 1500 altın dağıttıklarını da belirtelim. Yapmanız gereken tek şey, sağ üst kısımdaki ikona tıklamak ve Account > Save (Hesabım > Kaydet) yapmak. Hâlâ bir Pou sahibi değilseniz, aşağıdaki video belki ilginizi çekebilir. Ne diyelim, mutlu yıllar! Ho ho ho!

Görüntülemeler
80
Konu Kategorileri:
Konu Dışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.