Poweramp – Android Müzik ve Ses Uygulaması

poweramp.png

Poweramp, Android için güçlü bir müzik oynatıcısıdır. Cihazınızın orijinal müzik-ses uygulaması ve ses kalitesi sizi tatmin etmiyorsa Poweramp’ı mutlaka deneyin.

Poweramp uygulamasının kilit özelliklerine geçelim. Öncelikle pre-amp ayarlamasından bahsedelim. Pre-amp ayarı cihazın ve kulaklığın ses çıkışını ne kadar arttıracağınızı ayarlamaya yarar bu ayarlamayı yaptıktan sonra hemen sağında 10 bant ekolayzır ayarı bulunmakta. İsterseniz ekolayzır için ön ayar kullanabilirsiniz. Kendiniz ayarlamak isterseniz, ekolayzırda soldaki ayarlar bas, sağdaki ayarlar tiz ayarlaması için kullanabilirsiniz.

Ekolayzır ayarlamasından sonra ton ayarlamasını yapabilirsiniz. Bas ve tiz şiddetini ton ayarlamasından zevkinize göre arttırıp azaltabilirsiniz. Yüksek bas duymak isterseniz bas ayarlamasını arttırıp tizi biraz kısmanız gerekir.

Poweramp android uygulaması 4 farklı widget’e sahip. Widgetler’in kişiselleştirilebilir olması da büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca uygulama albüm kapak resmini ekranda gösteriyor ve ekran ışıklandırmasını albüm resmine göre düzenliyor. Albüm kapak resmi olmayan parçalar için ise resimleri sizin için buluyor.

Uygulama ekranı, ekolayzır ve müzik listesinin resmini sizinle paylaşalım.

poweramp-2

Poweramp android uygulamasının 15 günlük deneme sürümü Google Play’de 253 bin kez indirilirken. Ücretli full versiyonu 53 bin kez indirilmiş ve en çok satan uygulamalar arasındaki yerini hiç kaybetmiyor. Siz de 15 günlük sürümü deneyebilir ardından dilerseniz 3,99$ ücretiyle tam sürüme geçebilirsiniz.

PowerAmp hakkında gelen bazı yorumlar ise şöyle;

  • Önce denemesini kulandım süresi doldu ve almaya gerek yok dedim içimden .. ama yokluğu ağır bastı ve hiç düşünmeden aldım. Her kuruşu hak ediyor ..
  • Bu zamana kadar kullandığım en iyi müzik çalar programı ses süper daha iyisi varsa çıksın 🙂 ilk ücretli aldığım uygulama verdiğim para helal olsun herkese tavsiye ediyorum…
  • İlk defa Google‘dan paralı uygulama satın aldım ve her kuruşunu hak ediyor.
  • Parasını sonuna kadar hak eden ve telefona değer katan bir program. en çok kullandıklarımın başında geliyor. sorunsuz ve kullanımı kolay. deneyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git