Prisma’ya Yeni Özellik Eklendi

Fotoğraf düzenleme uygulamalarına yeni bir boyut kazandıran Prisma, gün geçtikçe yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Bir süre önce video özelliğini devreye sokan Prisma, şimdi ise sanatsal filtreleri videolar üzerinde kullanıma izin veriyor.

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının büyük çoğunluğunun kullandığı Prisma, çektiğiniz fotoğrafları daha sanatsal bakış açısıyla filtrelemenizi sağlıyordu. Yayınladığı yeni özellik sayesinde bu filtreleri videolarınız üzerinde de kullanabileceksiniz.

Bir süredir beklenen bu özellik, 15 saniye süren videolarınızı düzenlemenizi sağlayacak. İlerleyen dönemlerde bu sürenin uzatılması bekleniyor. Ayrıca tüm bu filtrelemeleri çevrimdışıyken de yapabiliyorsunuz.

Bu yeni özelliği kullanmak biraz zamanınızı alabilir. Prisma’yı önceden kullananlar sıkıntı çekmeyeceklerdir. Videoları düzenlemek cihazınızın modeline göre değişecektir. Örneğin; en son çıkan iPhone 7 ile en kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer modeller de ise bu süre 1 ile 2 dakika arasında değişiklik gösterecektir.

9 filtrenin yer aldığı uygulamaya daha sonra yeni filtreler eklenecek. Yayınlanan bu yeni özellik şimdilik iOS kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Android için ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git