• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

PureVPN, Android İçin Güncellendi!

PureVPN, Android için güncellendi, rahat kullanımı ve Akıllı Amaç Seçimi özelliği ile dikkat çekiyor.

PureVPN uygulaması, bilindiği üzere kişilerin erişimi engellenen internet sayfalarına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir uygulama. Yeni güncellemesi sayesinde akıllı amaç seçimi özelliği geldi ve böylelikle kullanıcılar daha rahat bir kullanıma kavuştu. Ayrıca uygulamaya yabancı olan kullanıcılar için başlangıç rehberi de eklendi. 2 ayrı abonelik seçeneği bulunan uygulamanın birçok iyileştirmeleri de bulunuyor.

PureVPN uygulaması, sadece erişimi engellenen internet sayfalarının değil, ülke olarak yasak olan bazı servislere girebilmek için de kullanılıyor. Akıllı Amaç Seçimi Özelliği ise kişilere en iyi ayarları otomatik olarak yapıyor. Bu uygulamayı bir milyondan fazla kişi kullanıyor. PureVPN sayesinde ayrıca wi-fi bağlantınız da güvenli bir şekilde korunuyor.

Free ve Premium olarak iki seçeneği olan PureVPN’in Android sürümünde ücretsizi tercih edenler her ay 500 MB internetin sahibi oluyor. Ücretli sürümde ise 7-24 sınırsız internet ve 74 ülkede yer alan birçok sunucu arasında geçiş yapılabiliyor.

iOS kullanıcıları da PureVPN uygulamasının ücretsiz sürümünden yararlanabiliyor. Bu sürümde e-mail ve uygulamalar şifrelenebiliyor, wi-fi koruma altına alınıyor ve erişimi engellenen internet sayfalarına giriş yapılabiliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.