Retry – Oyun İnceleme

15.png

Angry Birds’ün yapımcısı olan Rovio’nun deneysel oyunlar oluşturmak için kurduğu LVL11 birimi yeni oyunu ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuldu. Oyun ile kabaca söyleyeceğim şeylerden biri de beklentilerinizi düşük tutmanız yönündedir. Bu esaslara baktığımız da oyun kâr amacı gütmeyen oyunlar yaratmak.

Süper Mario havasında geçen oyun, hem Flappy Bird esintileri hemde 8bit’in güzelliği ile zevkli bir oyun ortaya çıkarıyor. Tek bir kontrolü var zaten ekrana basarak hızlandırıyorsunuz uçağı, fazla basarsanız takla atıyor. Uçağımızı hiç bir engele çarpmadan hangara götürmek. Ara kısımlardaki hangarlar oyunu 1 altın paraya kayıt edebiliyoruz.

IMG_2299

Ben 5. bölüme kadar oynadım hiç bir paraya gereksinim duymadım açıkçası. Oyun kolay ve zevkli diyebileceğim bir yönde. Fakat Flappy Bird gibi hayranlarını peşinden koşturacak bir oyun değil kendisi. Daha yeni yapım aşamasında olmasından kaynaklanan bir türde olduğu için ilerleyen zamanlarda belki Flappy Bird gibi bir oyun yapabilirler. Oyunumuz iOS ve Android’de mevcut ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

IMG_2298

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git