• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Rise of the Tomb Raider Oynanış Videosu

İkinci oyunla meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanan Tomb Raider ilk versiyonuyla çok tutuldu. Square Enix tarafından geliştirilen ilk versiyonun yoğun talep alması şirketin 2. versiyonla yola devam etmesi kararını aldırmıştı.

Oyuncuların büyük beklenti içine girdiği ve yılın en çok merak edilen oyunlar arasında gösterilen yeni soluklu Rise of the Tomb Raider için yeni oynanış videosu yayınlandı. Gizli içeriklere sıkça değinilen oyunda, ilk seride geniş silah çeşitleri ve cephane ile düşman arasında çatışmalar rahat yapılıyordu. Fakat gelecek yeni versiyonda bunun biraz değiştiğini söyleyebiliriz. Zira ilk oyunda düşman arası çatışmaların basitliği nedeniyle geliştirici ciddi şekilde tepkiler aldı. Bu tepkiler işe yaramış olmalı ki değişiklikler hemen yeni oyunla kendini göstermiş.

Rise of the Tomb Raider, PC ve PlayStation 4 için 2016 yılı ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. Xbox 360 ve Xbox One konsolları için daha erken gelecek oyun tarihi 10 kasım 2015 olarak belirlenmiş.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.