Rope’n’Fly – From Dusk Till Dawn – Android Aksiyon Oyunu

Rope’n’Fly’ da düşmeden ilerlemek gerçekten çok zor. Zincirinizi attığınız yere dikkat edin.

Rope’n’Fly – From Dusk Till Dawn android oyunu 2 farklı arka plan temasına sahip. Biri güneşin batışı diğeri ise güneşin doğuşunu temsil eden renklerle arka planı süslenmiş şehirde binadan binaya atlayarak kaçmanız gerekiyor. Oyundaki karakterin ve zincirin renkleri ise kişiselleştirilebilir olarak ayarlanmış kısacası arka planı, zincirinizin rengini ve karakterinizi siz seçiyorsunuz.

Android oyunun oynanışı ise benzerlerine göre oldukça zor ve ayrı bir zevki var. Amaç gidebildiğiniz kadar ileri gitmek. Aynı zamanda bunu belirli bir süre içinde yapmanız gerekiyor. Binadan binaya zincirle sallanırken de dikkat etmeniz gerekenler var. Öncelikle yüksek binaları gördüğünüzde sakın kaçırmayın ve en tepesine zincir atmaya çalışın. Ancak zinciri kısa atarsanız ilerleyemezsiniz, zinciri uzun atarsanız ise yere çarpma ve oyunu kaybetme ihtimaliniz var. En uygun mesafeyi ayarlamaya çalışın.

Karakterin yere çarpışını izlemeyi seviyorsanız oyunun ayarlar kısmında bulunan “kan” ayarını aktif hale getirerek oynayabilirsiniz.

Rope’n’Fly – From Dusk android oyunu Google Play’de 23 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git