• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Samsung Galaxy Grand 2 Artık Altın Renginde

Android işletim sisteminin güncelleşmeye başladığı günümüzde, alanının liderlerinden olmayı kendine hedef belirleyen ve bu amaç yolunda büyük başarılara imza atan Samsung, oldukça değişik bir yapımla karşımızda.

Galaxy Grand 2 Gold

 

Bildiğiniz üzere Samsung, orta seviye akıllı cihazları için çok fazla alternatif renk çıkarmamakta. Ancak Galaxy Grand 2 modeli, diğer modellere göre istisna oldu. Başlarda yalnızca siyah ve beyaz rengi üretilen ve Ocak ayında satışa sunulan Grand 2 modeli, yaklaşık 300 dolarlık maliyeti ile çoktan en çok satılan modeller arasına girdi bile.

Altın renkli Grand 2 modeli şu anda Malezya gibi Asya pazarında çoktan satışa sunuldu. Hindistan ve diğer pazarlarda da çok yakın zamanda satışa sunulacağı konuşuluyor. Belirtmek gerekir, bu yeni renk ne telefonun özelliklerini ne de fiyatını değiştirmeyecek. Yani siyah ve beyaz renkler ile aynı özelliklere sahip.

5,25 İnç 720×1280 piksel çözünürlüğünde ekranı, çift sim özelliği, 8 MP Arka 1,2 MP ön kamerası, LED flaşı, dört çekirdekli Quad Core 1,2 GHz Snapdragon 400 işlemcisi, 1,5 GB RAM’i ve 8 GB dahili hafızasıyla Galaxy Grand 2 artık altın rengiyle de göz kamaştıracak.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir. Android 4.3 Jelly Bean sürümüyle satışa çıkan Grand 2 için çok yakın zamanda Kitkat 4.4 sürümüne yükseltilecek. Çift hatlı bu akıllı telefonun ülkemizde de özellikle iş ve kişisel cep telefonu bulunduran insanlar için oldukça büyük kolaylık olduğunu hatırlatıyoruz.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.