• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Samsung Galaxy Note 4 AnTuTu Verileri Geldi

Samsung Galaxy Note 4, bu yılın ikinci yarısında çıkacak olan en merak edilen akıllı telefonlardan biri. Satış hacminde gerileme döneminde bulunan Samsung yetkilileri, bu telefonun nasıl karşılanacağını da merakla beklemekte. Samsung, cihazın teknik özellikleri hakkında bilgi verebilmek için AnTuTu’ya küçük bir ziyarette bulundu.

AnTuTu sonuçlarına göre Note 4, 1440×2560 çözünürlüğünde 5,7 inç ekrana sahip olacak. Samsung Exynos 5433 model işlemciyi, ARM Mali T760 model grafik destekleyici ile sunuyorlar. Cihazda muhtemelen Snapdragon 805 gücünü göreceğiz. 3 GB RAM’e sahip olan cihazın, 16 GB dâhili hafızası bulunmakta. 16 MP’lik arka kamerası ile göz dolduran Note 4, tabi ki Android KitKat 4,4,4 sürümü ile gelecek.

Note 4 AnTuTu

3 Eylül tarihinde düzenlenecek IFA’da Samsung’un, Galaxy Note 4’ü resmi olarak tanıtması bekleniyor. Note 2 ve S III’ten aldığı satış hacmini, Note 3 ve S4’ten bulamayan Samsung’un, Note 4 ile tekrar çıkış sağlaması bekleniyor.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.