Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri ile Zirveye Oynayacak!

Akıllı telefon piyasasının en büyük pazar payına sahip olan Samsung, Galaxy serisi ile yine zirveye tırmanmaya devam ediyor. Henüz kesin bilgiler vermek için geç olan Galaxy Note 4 özellikleri, ufak tefek sızıntılar ile belli olmaya başladı.

Galaxy S5’in beklenen teknik değerlerin biraz altında olması ile gözler Note 4‘e çevrildi. Hatırladığınız üzere Samsung, Galaxy S5’te 2K ekran dahi vermezken kullanıcılar bu duruma isyan etmişti. Hal böyle olunca Galaxy Note 4 özellikleri önem kazandı.

Kore tabanlı web sitelerinde çıkan söylentilere göre Galaxy Note 4, 4K çözünürlükle (3840 x 2160) gelecek. 5.7inç sunulması beklenen telefon kullanılır mı, ihtiyaç var mı, çıktığında fiyatını hak eder mi bilinmez ama büyük telefon meraklısı kullanıcılar için bu telefon tercih edilecektir. İşlemci olarak ise yeni nesil Exynos 6 işlemci ile sunulması beklenen Note 4, 64 bit olarak sunulan nadir telefonlardan olacak.

Alınan bir başka bilgi ise Samsung’un geçtiğimiz günlerde satın aldığı ekran kapalı iken parmak izi okuma patenti, bu telefonda da kullanılacağı yönünde.

Galaxy Note 4‘ün ne zaman çıkacağı hakkında ise henüz bir şey söylemek zor. Bekleyip hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.