Samsung Galaxy Note 4 Tüm Özellikleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 4’ün daha yeni yeni konsept fotoğrafları yayınlanmaya başlamışken kullanıcıları heyecanlandıracak başka bir gelişme yaşandı.

Yakın zamanda çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 4’ün teknik özellikleriyle ilgili iddialardan sonra bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Galaxy Note 4’e ait olduğu söylenen iki farklı AnTuTu Benchmark sonucu ortaya çıktı. Bu test sonuçlarının yayınlanmasının ardından Galaxy Note hayranlarında büyük bir heyecan uyandırdı.

İki test sonucunada baktığımızda Samsung Galaxy Note 4’ün SM-N910S ve SM-N910C kod adında iki farklı modelinin olduğunu görüyoruz. Sonuçlara baktığımızda bu iki modelin arasında sadece işlemci(CPU) ve grafik kartı(GPU) farkı olduğunu gözlemliyoruz. SM-N910S modelinde Qualcomm Snapdragon 805 işlemci ve Adreno 420 grafik kartı kullanılırken , SM-N910C modelinde ise Exynos 5433 işlemci ve Mali T760 grafik kartı kullanılıyor.

Benchmark sonuçlarındaki ortak özelliklerine baktığımız zaman her iki cihazda da 3 GB Ram , 32 GB Hafıza , 2560×1440 Piksel Ekran , Android 4.4.3 Kitkat , 3.68 MP Ön Kamera ve 16 MP Arka Kamera Bulunuyor.Samsung Galaxy Note 4 Antutu Benchmark

Görüntülemeler
63
Konu Kategorileri:
MobilSamsung

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.