• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Samsung Galaxy S5 Neo Geliyor! – İşte Özellikleri

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in adını 2014 senesinde de çok duyacağız. Samsung, Galaxy S5’in modelini farklı özelliklerle güncelleyerek daha iyi sonuçlar almayı hedefliyor. Yani Samsung, Galaxy S5 Neo’yu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S5 Neo hakkında birçok sızıntı bilgiler ortaya çıktı. Cihaz SM-G750 numarasına sahip olacak. Galaxy S5 Neo’nun tasarımı ise Galaxy S5 ile aynı olacak. Tek fark 720p ekran paneline sahip olması. Galaxy S5 Neo’nun 5.1 inç ekrana sahip olacağı sızan bilgiler içerisinde. Ayrıca 1280 x 720 piksel HD ekran paneli bulunuyor.

4 çekirdekli Qualcomm SnapDragon bir işlemciye sahip olan cihaz, 1.5 GB RAM ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip olacak. 16 GB dahili depolama alanı bulunan Galaxy S5 Neo’nun, piyasadaki Galaxy S5’ten daha düşük özellikler içerdiği de mevcut bilgiler arasında.

Samsung, daha önce Galaxy Note 3 modelinde uyguladığı Neo taktiğini yeni modeli Galaxy S5’te de uygulayarak Android işletim sisteminin piyasasını artıracak. Samsung Galaxy S5 Neo’nun fiyatı ise Galaxy Note 3’te olduğu gibi 1799 TL civarında olması bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.