Samsung İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
52 İÇERİK

Günler ne kadar da çabuk geçiyor değil mi? Geçtiğimiz sene S6’yı tanıttıktan sonra S7’nin de geleceğini tabi ki hepimiz bekliyorduk. İşte bu bek..

2016 Yılına damga vurmayı hedefleyen Samsung, bu uğurda birbirinden başarılı cihazlarını tanıtmaya başladı. Bu cihazların başında A7 geliyor. Bak..

Daha önceleri sadece Samsung akıllı telefonlar ile çalışan akıllı saatler, artık diğer Android cihazlarla da çalışabilecek. Detaylar haberimizde. A..

Samsung’un yeni büyük ekranlı modeli olan Galaxy A8’i inceleyeceğiz. Bakalım Samsung 5.7 inçlik Galaxy A8 ile birlikte neler sunuyor? Samsung,..

New York’ta yapılacak etkinlikte tanıtılacak olan Samsung’un Galaxy Note 5’i, yüksek kaliteli yeni fotoğraflar ile ortaya çıktı. Konse..

Ünlü mobil tanıtım sitesi Phonearena Samsung Galaxy S6’nın kamerası ile iPhone 6’nın kamerasını karşılaştırmış. Galaxy S6 ile iPhone ..

Android 5.0 Lollipop sürümü, birçok Android cihaz kullanıcısının tereddüt ettiği ancak merak ettiği sürüm olarak kabul edilebilir. Samsung Finlandi..

Android işletim sisteminin en önemli telefon üreticilerinden LG ve Samsung’un, 2015’in 2. yarısında üretecekleri telefonlar olan G Flex 2 ve Galaxy S6..

Qualcomm Snapdragon 615 model işlemcilerin, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde üretilecek olan Samsung, LG, HTC, Sony gibi markaların telefonlarının ne..