Samsung SM-A500 Görüntülendi!

Samsung, ürettiği bütün telefon modellerini plastik malzemeden yapıyordu. Bu yüzden oldukça fazla konuşulan Samsung, eleştirileri görmezden geldiyse de yavaş yavaş metal malzemeden telefonlar üretmeye başladı.

Metal malzemeden yapılmış ilk model olan Galaxy Alpha ile tanışmıştık. Daha sonra ise Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge telefonlarında da metal kasalar ile karşılaştık. Şimdilerde ise metal malzemeden yapılmış yeni model SM-500 ile tanışacağız. İlk görüntüleri ortaya çıkan modelin özelliklerine bir göz atalım:

samsung sm-a500 2

Teknik özelliklerine baktığımızda 5 inç HD çözünürlükte Super Amoled bir ekran görüyoruz. 1.2 GHz hızına sahip 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi bulunan modelin, 2 GB da Ram’i bulunuyor. 16 GB hafızası bulunan SM-500’ün işletim sitemi ise Android 4.4.4 KitKat. Bunlara ek olarak microSD kart desteği bulunuyor. Modelin kamera özelliklerinden bahsetmek gerekirse 13 megapiksel arka, 5 megapiksel de ön kamerası bulunuyor. Cihazın kalınlığının ise 6.7 mm olacağı söyleniyor.

Modelin tasarımı ise Galaxy Alpha ile benzerlikler taşıyor. Ortaya çıkan görüntüler de cihazın metal kasa olduğu ise şimdilik anlaşılamıyor. Samsung SM-A500, çok yakında resmi olarak tanıtılacak.

Görüntülemeler
91
Konu Kategorileri:
Samsung

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.