• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Samsung Sponsorluğunda Kara Para Aşk Uygulaması!

Kara Para Aşk dizisinin izleyicileri için harika bir mobil uygulama çıktı. Bu uygulamada dizide yayınlanmayan özel bölümleri ve birçok şeyi öğrenebileceksiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı mobil cihazınıza indirmek. Daha sonra ufak oyunlarla hem eğleneceksiniz hem de dizi ile ilgili ipuçları yakalayacaksınız.

kara para ask uygulamasi (3)

Kara Para Aşk’ı izlerken uygulamayı açık tutuyorsunuz. Uygulama o anda diziyi algılayacak ve karşınıza sorular gelecek. Aynı zamanda ne kadar dikkatli olduğunuzu görecek, ipuçlarını yakalayacak ve bu şekilde puan toplayarak özel video kilitlerini kaldıracaksınız. Ayrıca uygulamada; Ekstra bölümünde oyuncular hakkında merak ettikleriniz yer alıyor. Dizinin Twitter ve Facebook hesaplarını da öğrenebiliyorsunuz.

kara para ask uygulamasi (1)

Kara Para Aşk dizisinin bazı çekimlerinde Samsun Galaxy S5 kullanılıyor.  Ultra HD modunda 60 kareye çıkılarak slow motion çekim yapılabilmesinden dolayı dizinin yönetmeni bu özellikten çok etkilenmiş. Ayrıca dizide çekim yapılan kameralar ile S5’in aynı çözünürlükte olması ve ISO ayarı yapılabilmesi, Kelvin ayarları ve beyaz dengesi özelliği, S5’i tercih etmelerinde büyük önem taşıyor.

Bu uygulama Samsung sponsorluğunda hazırlandı. Türkiye’de daha önce uygulanmayan bir yöntem kullanılarak bir ilke de imza atılıyor. Diziyi seyrederken dizi içerisine yerleştirilen bir ses teknolojisi sayesinde telefondaki uygulamayı otomatik olarak aktifleştiriyor. Böylelikle izleyici uygulamada çıkan soruları cevaplıyor, Samsung Galaxy S5 ile çekilmiş olan özel bölümleri seyredebiliyor.

Kara Para Aşk uygulamasını İOS ve Android için indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/us/app/kara-para-ask/id877677329?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.BKG.karaparaask” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.