• 1536 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Sanatçıların Neler Keşfettiklerini Öğrenme Zamanı

Shazam kullanıcıları, sevdiği sanatçıyı takip edebilme özelliğini uzun zamandır kullanıyor. Bu özellik her ne kadar eski de olsa yapılan güncelleştirme ile keyifli bir hale bürünecek.

Shazam - İçerik Fotoğrafı

Dinlediğiniz, sevdiğiniz ama bir türlü bulamadığınız şarkıları sizin için bulan Shazam uygulaması; bugünden itibaren kullanıcılarına, sanatçıların Shazam’da hangi müzikleri aradıklarını gösterecek. Yenilenen iOS ve Android uygulamalarıyla beraber; Alicia Keys, Coldplay, Enrique Iglesias, Pitbull ve Shakira gibi yüzlerce sanatçıyı takip edebilir, tarattıkları müzikleri görebilir ve ayrıca uygulama üzerinden bu müzikleri dinleyebilirsiniz. Sanatçıların gizliliğini de düşünen Shazam yöneticileri, herkese açık veya gizli paylaşım seçeneği sunuyor.

“Sanatçıların, Shazam ile yeni müzikler keşfettiklerini biliyorduk.” diyen Ürün Müdürü Daniel Danker, şirketin yeni özelliği hakkında “Bu bilgimizi kullanıcılar ve sanatçılar arasında iletişim kurmak için kullandık ve yeni güncelleme ile herkese sunduk.” yorumunu yaptı.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

529 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.