Sanatçıların Neler Keşfettiklerini Öğrenme Zamanı

Shazam kullanıcıları, sevdiği sanatçıyı takip edebilme özelliğini uzun zamandır kullanıyor. Bu özellik her ne kadar eski de olsa yapılan güncelleştirme ile keyifli bir hale bürünecek.

Shazam - İçerik Fotoğrafı

Dinlediğiniz, sevdiğiniz ama bir türlü bulamadığınız şarkıları sizin için bulan Shazam uygulaması; bugünden itibaren kullanıcılarına, sanatçıların Shazam’da hangi müzikleri aradıklarını gösterecek. Yenilenen iOS ve Android uygulamalarıyla beraber; Alicia Keys, Coldplay, Enrique Iglesias, Pitbull ve Shakira gibi yüzlerce sanatçıyı takip edebilir, tarattıkları müzikleri görebilir ve ayrıca uygulama üzerinden bu müzikleri dinleyebilirsiniz. Sanatçıların gizliliğini de düşünen Shazam yöneticileri, herkese açık veya gizli paylaşım seçeneği sunuyor.

“Sanatçıların, Shazam ile yeni müzikler keşfettiklerini biliyorduk.” diyen Ürün Müdürü Daniel Danker, şirketin yeni özelliği hakkında “Bu bilgimizi kullanıcılar ve sanatçılar arasında iletişim kurmak için kullandık ve yeni güncelleme ile herkese sunduk.” yorumunu yaptı.

Görüntülemeler
69
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.