• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Scorp Video Çekme Özelliği Android İçin Yayınlandı!

Bir süredir merakla beklenen Scorp için video çekme özelliği sonunda yayınlandı. İlk olarak iOS kullanıcılarına sunulan bu özellik artık Android kullanıcıları da sunuldu. Böylece Android kullanıcıları da iOS kullanıcıları gibi video çekebilecek.

Şubat ayında tanıştığımız Scorp uygulaması, kısa süre içerisinde popüler uygulamalardan biri oldu. Öncelikle iOS için 5 ay sonrada Android için yayınlansa da video çekme özelliği yalnızca iOS için bulunuyordu. Android kullanıcıları bir şey üretmek yerine sadece oluşturulan videoları izlemekle yetiniyorlardı.

Son çıkan güncelleme sayesinde beklenen özellik Android’e de gelmiş oldu. 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip Scorp uygulaması, artık Android kullanıcılarına da video çekme imkanı tanıyor.

Video çekme özelliği öncelikle sadece iOS için bulunduğu halde günde 20 bine yakın video yükleniyordu. Artık Android kullanıcılarının da bu özelliği kullanmaya başlamasıyla içerik sayısının artması tahmin ediliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.