Selfie Canavarı Sony Xperia C3 Tanıtıldı

Sony , selfie tutkunu kullanıcılara hitap etmek için yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Sony’e göre bu telefon gelmiş geçmiş en iyi selfie çeken telefon ünvanına sahip olacak. Bu akıllı telefonun adı Sony Xperia C3.

Sony’nin selfie telefonunun özelliklerine gelecek olursak telefon gücünü 1.2 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon işlemciden ve 1 GB Ram’den alıyor. Bu donanımı 2.500 mAh’lık bir Li-On batarya destekliyor. Ayrıca cihaz 5.5 inç HD IPS bir ekrana sahip. Cihazda 8 GB dahili depolama alanı , MicroSD desteği , NFC , Bluetooth 4.0 ve Çift Sim desteğide bulunuyor.

Sony Xperia C3’ün en önemli özelliğine gelecek olursak selfie kamerası olarak da adlandırılan güçlü bir ön kamerası var. Geniş açılı , sensörlü ve en önemliside flaşlı 5 Mp bir ön kameraya sahip. Ayrıca Sony bu telefon için fotoğraf düzenleme programlarıda geliştiriyor.

Ön kamerasıyla yıla damga vuracak olan bu telefonun Ağustos ayında Uzak Doğu başta olmak üzere tüm dünyadaki ülkelerde satışa sunulması bekleniyor.

Tanıtım Videosu

Görüntülemeler
76
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.