SeriesGuide Uygulama Tanıtımı – Yabancı Dizi Takip Uygulaması

SeriesGuide Uygulama Tanıtımı – Yabancı Dizi Takip Uygulaması

Özellikle Netflix’in de Türkiye’de faaliyet göstermesi ile, Türk insanının aslında yabancı dizilere ne kadar hayran olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Öyle ki artık sohbetlerimizde yerli dizilere değil, yabancı dizilere yer verir olduk. Ancak izlenen dizi sayısı arttıkça, “hangi bölümde kalmıştım ya” ve hatta “hangi sezondaydım ki ben ya” diyenlerin sayısı da oldukça arttı. İşte aşağıda video ile tanıttığımız SeriesGuide uygulaması tam size göre.

SeriesGuide uygulaması ile yabancı dizileri listenize ekleyebilir, izlemiş olduğunuz bölümleri işaretleyerek hem kaldığınız yeri hatırlayabilir, hem de yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını inceleyebilirsiniz.

Uygulamanın Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.battlelancer.seriesguide

 

Yazar Hakkında

Cem

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.