• 1528 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Sevgilisi Olanlar İçin Uygulama: BroApp!

Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınızın attığı mesajlara cevap vermeye üşeniyor yada hızlı bir şekilde geri dönüş yapamıyorsanız, BroApp sizin için bu durumu halledecektir!

Gündelik hayatta sosyal bir insansanız ve dışarıdayken veya işteyken sevgilinizin mesajına cevap veremiyor yada o anda cevap vermek istemeyebilirsiniz. İşte tam da böyle anlarda sizin yerinize mesajlara cevap verebilecek bir teknoloji olsaydı ne güzel olurdu. Sizin yerinize mesaj atan, sizin yerinize mesajları cevaplayan… İşte BroApp tam da böyle bir uygulama.

Sadece Android işletim sistemli telefonlar için uyumlu olan BroApp uygulaması, Türkçemizde “Panpa” olarak da çevrilebilir. Bu uygulama sizin isteğinize göre ayarlandıktan sonra istediğiniz kişiye otomatik mesaj gönderebiliyor.

Bu uygulamayı yükledikten sonra, sevgilinizin numarasını listeden seçip hangi kablosuz ağlarda mesaj gönderip hangilerinde gönderilmeyeceğini seçiyorsunuz. Daha sonra da saat ve gün ayarlarını yapıyorsunuz.

BroApp uygulamasının dili İngilizce olduğu için hazırlanmış olan otomatik mesajlar yerine kendinizin yazacağı mesajları ekleyip seçebilirsiniz. Diğer ayarları da tercihe göre yaptıktan sonra uygulama kullanıma hazır duruma geliyor. Uygulama aynı zamanda sevgiliniz ile yeni telefon görüşmesi yaptıysanız bu durumu algılayıp, mesajları biraz gecikmeli yolluyor. BroApp, Google Play’dan 3.99 TL’ye indiriliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

521 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.