Şeyma Subaşı’ndan Mobil Uygulama Geliyor

Ülkece  Şeyma Subaşı’yı Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi ile tanıdık. Gezdiği ülkeleri Instagram’dan takip edip iç geçirdik. Ama Şeyma Subaşı’nın asıl mesleğinin modacılık olduğunu unuttuk.

Şeyma Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesinde Moda Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2008 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışmasından sonra birçok ünlü tasarımcının defilelerinde boy gösterdi. Yok Böyle Dans isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Gezdi, kızını büyüttü, düğününü yaptı derken mesleğiyle ilgili bir uygulama hazırladığının ipuçlarını Instagram’da paylaştığı hikayelerde verdi.

Giydiği kot pantolonun “Paçalarını katlamalı mıyım yoksa düz mü bırakayım?” şeklinde takipçilerine anket yapmış. Daha sonra gelen cevaplar üzerine bir modacı olarak doğrusunun ne olması gerektiğini yorumlamış. “İşte böyle bir uygulama hazırlıyorum” diye belirtmiş. Şeyma Subaşı da uygulamada fikir belirtip giydiklerini paylaşırken, bizler de kıyafetlerimizin fotoğrafını yükleyip uygulama ekibine “Bugün ne giysem? Bunun altına ne yakışır?” gibi sorular sorabilecekmişiz.

Bayanların daha çok ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu uygulamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakarsınız video inceleme ile Şeyma Subaşı’nın aplikasyonuna yer veririz. 🙂

Görüntülemeler
97
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.