• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Sınav Sonuçları Artık Telefonunuzda!

ÖSYM bugün resmi mobil uygulamasını Android ve iOS için yayınladığını duyurdu. ÖSYM uygulaması ve indirebileceğiniz bağlantılar haberimizin devamında.

Türkiye’deki en önemli sınavların yapımından sorumlu olan ÖSYM, bugüne kadar sadece masaüstü sitesi ile kullanıcılara ulaşıyordu. Bugünden itibaren yayınlanan mobil ÖSYM Mobil uygulaması ile birlikte mobil cihazınız ile de sınav sonuçlarına bakabilirsiniz.

Sınav açıklanacağı zaman sitenin çökmesini bir nebze olsa da rahatlatacak olan mobil sistem ile birlikte artık her yerde sınav sonuçlarına bakabileceksiniz. Bana kalırsa mobil uygulama da çöker, sonuçta yanıt alacağı yer çökmüş olacak.

[alert variation=”alert-info”]Aşağıdaki butonlardan uygulamayı indirebilirsiniz.[/alert]

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.osym.osymmobil” size=”btn-medium” target=”blank”]Android[/button][button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/osym-mobil/id1046300695″ size=”btn-medium” target=”blank”]iOS[/button]

Windows için uygulama yayınlayıp yayınlamayacağı henüz bilinmeyenÖSYM için, atılan bu adımın çok başarılı olduğunu düşünüyoruz

Yiğit

Yazar: Yiğit

#editör

Dünyanın en ciddi insanıyım. Cıvıklığı hiç sevmem. Kendi aranızla konuşmayın.

274 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.