Ski Safari – Android Oyunu

Ski Safari sadece tek parmağınızla ekrana dokunarak oynayabileceğiniz bir android oyunu. Aynı zamanda asla bitmeyecek bir eğlence sunuyor.

Ski Safari android oyunu kontrol ve oynanılabilirlik açısından sizi yormadan eğlendirmek üzerine geliştirilmiş. Grafikleri de o bir o kadar kaliteli. Android oyununda kayak yapan karakterinizi engellerin üzerinden atlatmanız gerekiyor. Ekrana basış uzunluğunuz karakterin zıplama yüksekliğini belirliyor. Eğer takılıp düşerseniz ekrana 7-8 kez hızlı bir şekilde tıklayarak karakteri ayağa kaldırıyorsunuz.

Dikkat etmeniz gerek arkanızdan gelen çığdan uzaklaşmak, eğer çığ size yakınken takılırsanız oyun sonlanır. Hızlı bir şekilde ilerlemek için önünüze çıkan penguenlerin üzerine atlayarak kayak yapabilirsiniz. Aynı zamanda önünüze çıkan kızaklar da size hız kazandıracaktır. Android oyununda  bulunan bir diğer karakter ise kar zombileri. Kar zombilerinin üstüne binebilirseniz oldukça hızlı bir şekilde kayabilirsiniz.

Yüksek tepelerden atlarken ekrana parmağınızı basılı tutarsanız havada takla atarak daha fazladan puan kazanabilirsiniz.

Ski Safari android oyunu 0,82 $ ücreti ile Google Play’de 29 bin kez indirilmiş ve 4.8 yıldız değerine sahip. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bir oyun olduğunu indirilme sayısı ve tam puana oldukça yaklaşan yıldız değeri ile görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.