• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Skype 5.5 Android İçin Yayınlandı!

Android kullanıcıları için Skype yeni bir görünüme kavuşuyor. Skype 5.5 ile birlikte uygulama daha kullanışlı bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Otomatik giriş gibi birçok yenilik Skype’a gelmiş bulunuyor.

Sohbet servislerinin en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Skype, yazılı, görüntülü ve sesli olarak sohbet etme özellikleriyle popüler olmayı başardı. Android için de yayınlanan Skype uygulamasının son sürümü kullanıcılara sunuldu. Giriş ve çıkışlar için daha kullanışlı bir görünüme kavuşan uygulama, Skype 5.5 sürümünü Android kullanıcıları için yayınladı.

Güncellenen Skype ile birlikte kullanıcılar uygulamaya giriş yaptıktan sonra, daha sonraki giriş işlemlerinde yeniden kişi bilgilerini girmek zorunda olmayacaklar. Yani kısaca Skype, bütün kullanıcı verilerini anımsayacak ve hızlı bir şekilde Skype’a girmek zorunda kaldığınızda vakit kaybetmemiş olacaksınız.

Bu durum birçok kullanıcıyı sevindirirken, birçoğunu da güvenlik açısından tedirgin etti. Skype, bu konuda güvensizlik yaşayan kullanıcıları da düşünerek “Sadece Şifre Sor” seçeneğini devreye soktu. Böylece kullanıcı adınız otomatik hatırlanırken, siz sadece şifrenizi yazarak giriş yapabileceksiniz.

Skype, Android için çok yakında yeni bir güncelleme daha alacak. Bu güncelleme ile birlikte içeriklere girmeden yalnızca ön izleme yapmak gibi yeni özellikler de gelmiş olacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.