• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Skype iPhone için Güncelleniyor!

Skype’ın iPhone için güncelleneceği duyuruldu. Skype’ın, 5.0 sürümüyle beraber Apple’ın İOS sürümünü de ciddi anlamda güncellemesi bekleniyor. Bu zamana kadarki en iyi güncellemelerden biri olacak olan Skype 5.0’ı görsel anlamda da büyük değişiklikler bekliyor.

Skype kullanıcılarının sayısı oldukça fazla olması ve İOS’un da Skype’a rakip olabilecek birkaç uygulamasının olmasından dolayı Skype’ın iPhone’da ki yeri kritikti. Skype 5.0’ın 1 hafta gibi bir sürede güncellenmesi gerekiyor. Android ve Windows Phone için çok önce güncellenen Skype, geç de olsa iPhone için de güncellenecek.

Bu yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıları yalnızca görsel açıdan yenilikler beklemiyor. İOS işletim sistemine rağmen tasarım olarak Windows sürümüne benzeyecek olan Skype, performansa olarak da güncellenecek. Skype 5.0 eski versiyonuna kıyasla beş kat daha iyi performans sergileyecek. Çevrimdışıyken bir kişiye mesaj veya fotoğraf gönderdiğiniz zaman, kişi Online olduğunda mesajınızı görebilecek.

Bu sürüm ile beraber bildirimler de diğer cihazlarla uyumlu çalışabilecek. Yani size gönderilen bir mesajı Xbox, PC ve ya diğer cihazlardan birinde okuduğunuz takdirde, iPhone’unuzda ki Skype’da bu durumu algılayacak ve okundu şeklinde işaretleyecek. Bu şekilde bildirimlerde karışıklıklar meydana gelmeyecek.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.