Smart Tools – Android Ölçüm Uygulaması

İhtiyacınız olabilecek tüm ofis araçlarını cebinizde taşımak ister misiniz?

Smart Tools aslında birçok android uygulamasının bir araya gelmiş hali diyebiliriz. İhtiyaç duyabileceğiniz anlarda kolayca kullanabilmeniz için üretici firma tarafından tüm araçlar tek bir uygulamada toplanmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuş. Bu araçlardan biraz bahsedelim.

Öncelikle uygulamanın ana araçları olan;

  • El feneri – ışık araçları
  • Cetvel – uzunluk araçları
  • Pusula – yön bulma araçları
  • Sesmetre – ses ölçme araçları
  • Büyüteç

Bu ana araçları kullanarak yapılabilecekleri ise şöyle özetleyelim. El feneri ve ışık araçları karanlık ortamlarda ilk elinizi atacağınız seçeneği oluşturuyor. Akıllı cetvel ile uzunluk, açı, eğim ölçümlerinizi kolaylıkla yapabilecek, diğer ölçüm araçları ile yükseklik, genişlik, mesafe ve alan hesaplamalarınızı yapabileceksiniz.

Pusula ile yönünüzü kolaylıkla bulabilir, cihazınızın metal sensörü var ise metal dedektörü olarak bile kullanabilirsiniz. Seslerin yüksekliği desibel aralıklarını ölçebilir, büyüteç ile küçük yazıları okuyabilirsiniz. Bunların hepsini sadece bir android uygulamasında bulacaksınız.

Ayrıca uygulamanın yapımcıları sürekli olarak yeni ölçme araçları ekleyeceklerdir.

Smart Tools android uygulaması 2,19 $ ücreti ile Google Play’de 27 bin kez indirilmiş ve uygulama 4.5 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git