Sokağa Çıkma Yasağına Özel Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

vodafone1.jpg

Vodafone internet kampanyasına bir yenisi daha eklendi. Hafta sonu kısıtlamaya özel bedava internet kampanyası ile doyasıya internetin tadını çıkarabilirsiniz. Koronavirüs nedeniyle hafta sonu sokağa çıkma yasağının gelmesiyle birlikte Vodafone, abonelerinin güzel bir hafta sonu geçirmesini sağlamak adına hafta sonu bedava internet kampanyasını hayata geçirdi.

Yapılan bu kampanya kapsamında Vodafone aboneleri; hafta sonuna özel internetin sahibi olabilecek. İşte, Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylar:

Vodafone abonesi olanlar kârlı çıkıyor! Güzel bir hafta sonu için hazırlanan Vodafone bedava internet kampanyasından tüm aboneler yararlanabilecek. Verilecek bedava internet hakkı ile aboneler, hafta sonu kısıtlamasını çok rahat bir şekilde geçirebilecekler.

Kısıtlamaya Özel Vodafone Bedava İnternet

Tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanan Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyası dahilinde sokağa çıkma yasağı süresince bedava internetin sahibi olmak çok kolay! Tek yapman gereken Vodafone abonesi olmak ve kampanyadan yararlanmak. Vodafone aboneleri sevdikleriyle rahat bir iletişim sağlası adına düzenlenen bu kampanya sadece hafta sonları geçerli olacaktır.

Hafta içi gerçekleşen internet kullanımı göz önünde bulundurularak hafta sonu bedava internet hakkı tanımlanacaktır. Sadece bedava internet değil aynı zamanda aboneler; Vodafone bedava konuşma hakkına da sahip olacaklar. Bedava dakikaya sahibi olmak için hafta içi gerçekleşen konuşmalar dikkate alınacaktır. Hafta Sonu Kısıtlamaya Özel Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmıyor. Hafta içi kullandıkları internet ve konuşma kadar hafta sonu hatlarına otomatik olarak tanımlanacak olup, bu kampanyadan sadece Vodafone aboneleri yararlanacaktır.

Bu kampanya sayesinde Vodafone aboneleri, hafta sonunu bol internet ve konuşma ile geçirebilecek. Hafta içi ne kadar konuşma ve ne kadar fazla internet kullanımı gerçekleştirirse; o kadar fazla bedava internet ve konuşma hakkında sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git