• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Son Dönemde Popüler Olan “Vero Uygulaması” Nedir?

Son dönemde oldukça popüler olan, özelikle sosyal medyada adını sıkça duymaya başladığımız Vero uygulaması, her geçen gün kullanıcı kitlesini büyütmeye devam ediyor. Bu uygulama yeni olmamasına rağmen daha yeni keşfedilebildi. 2017 yılının Nisan ayında kullanıma sunulan Vero uygulaması, yaklaşık bir haftadır aldı başını gidiyor. Özellikle Facebook’un popülerliğini iyice yitirmeye başlaması, bu uygulamanın daha da işine yaradı denilebilir. Peki, bu Vero uygulaması tam olarak nedir? Nasıl kullanılıyor ve neler sunuyor?

Sosyal medya platformlarından biri olan Vero uygulaması, hem Instagtam’ı hem de Facebook’u çağrıştırıyor. Müzik, fotoğraf ve film gibi birden fazla paylaşım yapabilme imkanı tanıyan uygulama ile takipçilerinize bu alanda tavsiyelerde bulunabiliyorsunuz.

Vero üzerinden biri ekleyecekseniz tanıdık veya yakın arkadaş gibi betimlemeler şeklinde kategori içerisine alabilirsiniz. Bu durumdan o kişinin tabi ki haberi olmuyor. Bu işlemi aynı şekilde gönderi paylaşırken de yapabilirsiniz. Diğer sosyal ağlarda olan hashtag özelliği bu uygulamada da mevcut durumda. Vero üzerinden trend olmuş içerikleri görebilir, kişilerle sohbet edebilirsiniz. Türkçe dili de destekleyen ve reklam barındırmayan uygulama, aynı zamanda ücretsizdir.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.