Song Studio – iOS Karaoke Uygulaması

Youtube üzerinden istediğimiz şarkının karaoke’sini açıp elimizde kumanda bağıra çağıra şarkı söyleyen bizler için geliştirilmiş güzel bir uygulama Song Studio! 

İlk açışta geniş şarkı arşiviyle dikkati üzerine çeken programla sesinizi çok net bir şekilde kayıt edebiliyorsunuz. İstediğiniz şarkıyı seçtikten sonra indir tuşuna basıyoruz ve program bizi direk stüdyo bölümüne gönderiyor. Ardından tıkladığımız Llay tuşu ile başlasın kaydımız! Kayıt ettiğiniz sesinizi kendi mail’inize yollayabilir yada program üzerinden saklayabilirsiniz.

Bu güzel kareoke programını iTunes üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz. Aşağıda bulunan butondan Song Studio uygulamasını indirebileceğiniz gibi dilerseniz uygulamayı değerlendirebilirsiniz de.

3 Replies to “Song Studio – iOS Karaoke Uygulaması”

 1. ahmet dedi ki:

  merhabalar. öncelikle böyle bir program oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. benim ricam bu programın app store dışında android markette de bulunabilmesi hakkındadır. ya da yokee isimli program benim gerçekten favorim. android markette var fakat cihazınız uyumlu değildir diyor. ben lg optimus g kullanıcısıyım neden uyumlu olmadığını anlamış değilim. ilgilenip bilgilendirilmeyi sizden rica ediyorum şimdiden teşekkürler…

  1. Onur Onur dedi ki:

   Merhabalar Ahmet öncelikle yazımızı okuduğun için teşekkür ederiz. Bazı uygulama geliştiricileri hangi pazardan daha fazla para kazanabilceğini düşünüp ona göre itunes,android,wp gibi mağazalara yolluyor. Yani bizim elimizden birşey gelmiyor şuanda tamamen geliştiricilere bağlı. Cihazınız hakkında google playde programın sayfasında uyumlu cihazla bölümünde telefonunuz yok ise yine yapılcak bişey yoktur.

 2. Ogeday dedi ki:

  Merhaba.Ben programı yeni kullanmaya başladım.Üç saatlik stüdyo paketi satın aldım.yalnız yaptığım kayıtları kaydetme butonu yok.bulamıyorum.kayıt yapamıyorum doğal olarak.nette bununla ilgili bilgide yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git