Sprinkle Islands – Android Zeka Oyunu

Mediocre geliştiricileri tarafından tasarlanmış olan Sprinkle Islands Free inanılmaz bir fizik motoruyla geliyor. Yaklaşık 8 milyon oyuncunun zevkle oynadığı Sprinkle oyunundan sonra yeni maceralarla, görsel detaylar ve animasyonlarla dolu bu oyun da çok sevilecek gibi görünüyor.

Oyunda zor durumda kalan Titan halkına yardımcı olmanız gerekecek. Titan adaları tutuşan çöp yığınları yüzünden mahvolmaya başlarken yangınların söndürülmesi ve Titan köylerinin kurtulması için acele etmelisiniz. Bunun için oldukça işlevsel biçimde tasarlanmış bir yangın söndürme aracı kullanıyorsunuz. Fakat bazı yangın yerlerine ulaşmak hiç kolay değil; bunu başarabilmek için değirmenleri, asansörleri ve başka engelleri aşmanız, bulmacalar çözmeniz, suyun akışını kontrol etmeniz gerekiyor. Sprinkle Islands Free oyununda size sunulan kaynaklar oldukça sınırlı. Bu yüzden suyunuzu ekonomik kullanmalı ve her bölümde daha çok su biriktirmeye bakmalısınız. Alevleri söndürmeye ve köy halkını bu karabasandan kurtarmaya çalışırken oyundaki suyun gerçekçiliğinin sizi şaşırtacağını da söyleyelim. Sonsuz bir okyanusun yanında havuzların ve yüzen nesnelerin de bulunduğu oyunun yenilenmiş dokunmatik kontrolleri daha çok eğlenmenize yol açacak.

Sprinkle Islands Free’de 4 farklı adada geçen 48 zorlayıcı ve eğlenceli bölüm bulunuyor. Her adanın sonunda suların içinde yaşayan ürkütücü bölüm sonu canavarları var ve onları alt etmek durumundasınız. Müthiş su fiziği unsurlarıyla dolu bu oyunu Android cihazlarınıza yüklemek için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git