Stranger Things’in Mobil Oyunu E3’te Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen E3 Konferansı’da Next Games tarafından yeni bir oyun duyuruldu. Next Games CEO’su Teemu Huuhtanen, “Netflix ile Stranger Things oyunu konusunda görüşmekten heyecan duyuyoruz.” açıklamalarında bulundu.

E3 konferansları kapsamında Next Games’in paylaştığı yeniliklerin birisi de Stranger Things’in oyunu oldu. Pokemon Go tarzı lokasyon bazlı yeni bir oyun amaçlayan Next Games, “Dostluk ve doğaüstü macera dizisi Stranger Things’i mobil cihazlarda eğlence boyutuna çevirmek, temel noktamız olacak.” dedi.

Basım bülteni sunan Next Games CEO’su Teemu Huuhtanen;

Şirketimiz, Netflix’in dünya genelinde izleyici kitlesine ulaşma yeteneği ile teknoloji uzmanlığımızı bir araya getirerek, dünyadaki tüm dizi hayranları için bir oyun oluşturacağız.

Stranger Things oyununun ne zaman yayınlanacağı konusunda bilgi verilmezken oyun hakkında yeni açıklamaların yapılması bekleniyor.

    Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.
Sinan
Yazar: Sinan #editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

409 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.