Swap The Box ile Kutuları Yok Edin! İşte Çözümleri

Swap The Box ile Kutuları Yok Edin! İşte Çözümleri

Bir süredir Google Play Store‘da popüler oyunlar içerisinde yer alan Swap the Box‘ı oyunseverler için incelemeye aldık.

Oyunun mantığı oldukça basit olmakla birlikte oyun içerisinde size verilen farklı kutuların en az 3 tanesini yan yana getirerek kutuları yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda bir nevi Tetris havası bulunurken ilerleyen bölümlerdeki çeşitli zorluk seviyeleri oyundan daha çok zevk almanıza yardımcı oluyor.

Swap The Box‘ta 4 ana kategori bulunuyor. Bu 4 kategoride de 24 farklı bölüm bulunuyor. Ana kategoriler;

  • Docks
  • Train
  • Jungle
  • City
  • Harbor

Güncelleme: Oyuna gelen güncelleme ile Harbor diye bir bölüm daha eklendi. Ayrıca güncelleme ile yeni butonlar göze çarpıyor ve reklamların biraz azaldığı gözlemleniyor.

Tam oyun sizi kendine bağlayabilir diyecektik ki sinir bozucu reklamlar gözümüzün önüne geldi. Oyun oynarken üst tarafta daimi bir reklam bulunuyor. Hadi onu affettik, bir de sık sık ekranı kaplayan reklamlar karşınıza çıkıyor. Hemen hemen her bölüm arasında karşımıza çıkan reklamlar “ulan şu reklamları adam gibi koyun da oyun oynayalım be” dedirtmedi değil.

Yine de emeğe saygı diyor, Swap The Box çözümlerini paylaşıyoruz. Çözümleri izlemeden önce bir süre uğraşıp çabalayarak bölümleri geçmenizi öneriyoruz. Hatta bu sebeple basit olan Docks kategorisinin çözümlerini de paylaşmıyoruz. Video gavur memleketlerden bir arkadaşımıza ait;

Swap The Box Train 1-24 bölüm çözümleri;

Swap The Box Jungle 1-24 bölüm çözümleri;

Swap The Box City 1-24 bölüm çözümleri;

Yazar Hakkında

Sinan

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

Benzer yazılar

62 Yorum

  1. Safa Alabaş

    Kardeş videoyla olmuyo bence sen hepsini teker teker yaz. Soranlara teker teker açıklayacağına hepsini bi anda yaz. Biraz zahmetli olur ama daha iyi olur.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.