• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

SwiftKey Artık Ücretsiz! Hemen İndirin

2010 senesinden itibaren Android kullanıcılarına sunulan SwiftKey uygulaması ücretsiz oldu. Android telefonların klasik klavyesi yerine, kolaylık sağlayan tasarımıyla tercih edilen, kelimeleri esas alarak önerilerde bulunan klavye uygulaması olan SwiftKey, bilindiği üzere ücretli bir uygulamaydı. 30 günlük de deneme versiyonu bulunan uygulamanın artık ücretsiz sürümü bulunuyor.

Uygulamayı bu zamana kadar 10 Milyona yakın kişi indirdi. SwiftKey uygulaması ücretsiz olmuşken, sunulmuş olan ayrı temalar ise ücretli olmaya devam ediyor. Ama SwiftKey uygulamasını daha önce ücret ödeyerek satın alan kullanıcılar yani bu Android kullanıcılarının birçoğunu kapsıyor;  4.99$ fiyatındaki 10 temalık pakete ücret ödemeden satın alabilecekler.

SwifkKey iOS sürümü çok yakında…

Özellikle Facebook ve WhatsApp platformlarında kolaylık sağlayan SwiftKey uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için yolda. WWDC etkinliğinde İOS 8’in temel özeliklerinin üçüncü parti geliştiricilere açılacağı duyurulmuştu. Böylelikle SwiftKey’den İOS için bir adım gelmesi bekleniyordu. Geliştirici firma ise İOS 8 için SwiftKey versiyonunun olacağını açıkladı.

Android kullanıcıları için SwiftKey uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirilebilir.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=tr” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.