Swiftkey, Gizli Mod Özelliğini Yayınladı!

swiftkey.jpg

En popüler klavye uygulamalarından biri olan Swiftkey, yeni özelliğini kullanıcılarına sundu.

Kullanışlı arayüzü ile tercih edilen uygulama Swiftkey, görünmezlik modu ile gizlilik arayanları sevindireceğe benziyor. Oldukça faydalı olan bu uygulama yayınladığı yeni özelliği birlikte yaşanan birçok sorunu ortadan kaldırırken aynı zamanda bazı yenilikleri de beraberinde getirdi.

Incognito Mode özelliği, en dikkat çeken yeniliklerden biri. Gizlilik Modu adı verilen bu özellik, yazılan her şeyi sisteme kaydedilmemesini sağlıyor.

Bu yeni özelliği kullanabilmek için Ayarlar bölümünden aktifleştirmek gerekiyor. Böylece yeni hiçbir kelimeyi kayıt altına almayacak ve daha sonra aratılan kelimeler karşınıza çıkmamış olacak.

Gizlilik Modu’nu her zaman kullanmanız önerilmiyor. Çünkü uygulama hafızasına yeni kelimeleri ekleyemeyeceği gibi veri tabanını da büyütememiş olacak. Kayıt olmasını istemediğiniz bir işinizi gördükten sonra tekrar eski moda dönmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Yayınlanan bu yeni özellik şimdilik Swiftkey Beta olarak kullanabiliyor. Tam sürüm ise çok yakında kullanıcılara sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git