• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

SwiftKey Uygulaması iOS 9.1 Emojileri İçin Güncellendi

Üçüncü parti klavye uygulamalarının en beğenilenlerinden olan SwiftKey, geçtiğimiz günlerde iOS 9.1’e uyum sağlayabilmek adına güncellemesini duyurdu. Yeni gelecek güncelleme ile tek boynuzlu attan İsviçre Peyniri’ne, patlayan bir şampanyadan rockçı selamına birbirinden kullanışlı emojiler kullanıcıların beğenisine sunuldu.

SwiftKey yeni alacağı güncelleme ile artık akıllı emoji bile önerir olacak. Yazdıklarınızdan yola çıkarak kullandığınız ya da kullanabileceğiniz emojiyi de sizlere sunan SwiftKey, kendi hafızasına yaptığı kayıt ile sizin tüm istatistiklerinizi görmenize de imkân sağlayacak. Şirket Haziran ayında istatistiki veri yayınlayarak, hangi ülkedeki insanların hangi emojiyi daha çok kullandığını da yayınlamıştı. Dünyada en çok SwiftKey uygulamasını kullanan ABD’de en çok kullanılan emojiler bir hindi bacağı, patlıcan, iPhone, basketbol topu ve bir dilim pizza olarak açıklanmıştı.

Çok yakın bir sürede AppStore’da indirmeye hazır olacak güncellemeyi beklemeden, hemen indirmek istiyorsunuz aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek olarak 0,99 dolarlık bir ödeme yaparak farklı tema seçeneklerine de sahip olabiliyorsunuz. Farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, siz de zaman kaybetmeden SwiftKey’i indirebilirsiniz.

iOS İşletim Sistemli Cihazlarla Uyumlu SwiftKey’i İndirmek İçin Tıklayınız

Android İşletim Sistemli Cihazlarla Uyumlu SwiftKey’i İndirmek İçin Tıklayınız

 

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.