Teamviewer ile Cihazlarınızı Uzaktan Kontrol Edin!

Bilgisayarınızda başında beklemenizi gerektiren bir iş var ve çok acil bir şekilde dışarı çıkmanız lazım. Bu nedenle sıkışıp kaldınız. Bu düşüncenin çözümü TeamViewer!

TeamViewer ile istediğiniz yerden Android veya iOS cihazınızla bilgisayarınızı kontrol edebilir, sadece kendi bilgisayarınızı da değil, sizden yardım isteyen arkadaşlarınıza da yardım edebilirsiniz.

TeamViewer nasıl çalışır? 

Programı açtığınızda bir adet ID ve Password geliyor. Bu kodları karşı tarafa söylediğinizde karşı taraf sizin bilgisayarınıza veya akıllı cihazınıza giriş yapıyor. Aynı şekilde eğer o size ID ve şifresini verirse siz ana ekrandak kutucuklara bilgileri girdiğinizde karşı tarafın bilgisayarını kontrol edebiliyorsunuz. Sürekli olarak uzaktan kontrol amaçlı kullandığınız bir cihaz varsa, bu cihazı tanıtıp sadece şifre ile istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik korkusu olanlar için TeamViewer’da güvenlik sorunu yoktur. Yabancı biri bilgisayarınıza, telefonunuza bağlanırsa bağlantıyı anında kesebilirsiniz. ” Masaüstü resmim, resimlerim özeldir benim nasıl yaparım? ” sorusu da düşünülmüş. TeamViewer’da dilerseniz karşı tarafın fotoğrafı görmesini de engelleyebilirsiniz.

Android veya iOS cihazınızla uzaktan kontrole hemen başlamaya ne dersiniz?


3 Replies to “Teamviewer ile Cihazlarınızı Uzaktan Kontrol Edin!”

 1. Namyelüs dedi ki:

  indirip deniyelim bakalım

  1. Sarper Sarper dedi ki:

   Herhangi bir takdirde sorun olursa, bildirmeniz halinde yardımcı oluruz 🙂

 2. Onur Onur dedi ki:

  Eline sağlık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git