• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

The Simpsons: Tapped Out – Android Oyunu

Kendi Simpsons şehrinizi kurun. Springfield’ ı siz yönetin. Simpsons karakterleri ve mizahlarıyla birlikte eğlenceli bir android oyunu.

The Simpsons: Tapped Out oyununda amaç Springfield şehrindeki binaları kurarak karakterlerin kilidi açmak ve tüm karakterleri oyuna dahil etmek. Oyunun size verdiği görevleri yaparak şehri inşa  ediyorsunuz. Binalar arttıkça insanlar artıyor ve her karaktere görevlerini siz vereceğiniz için oyun kalabalıklaştıkça eğlencesi artıyor.

Oyunun başlangıcı, nasıl oynandığını öğretmek amacıyla yönergeler ile size ne yapacağınızı gösteriyor. Homer karakteri ile başlayıp evinizi inşa edince Lisa’yı da oyuna dahil etmiş oluyorsunuz. İkisine aynı anda görevler vererek daha hızlı gelişim sağlayabilirsiniz. Evleri inşa edip görevleri yaptıkça, level atlamanız için gerekli olan XP, oyun parası ve oyunun en değerli eşyası olan “donut”lardan kazanıyorsunuz.

Kazandığınız oyun parası ve donut ile yeni görevleri yaparak şehrinizi büyütüyorsunuz. Donut ile bir binayı anında inşa edebilir veya özel binaları inşa edebilirsiniz.

Karakterlere ne yapmaları gerektiğini söylediğiniz zaman size yaptıkları espriler ise Simpsons kültürünü oldukça güzel yansıtıyor.

The Simpsons android oyunu cihaza kurduktan sonra ilk açılışta yaklaşık 90 MB oyun dosyalarını indirmeye başlıyor cihazınızda yeteri boş alanın mevcut olduğuna ve internetin açık olduğuna dikkat edin.

The Simpsons: Tapped Out android oyunu Google Play’de 300 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız ortalamasına sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
ali 31 Ağustos 2013 / 02:21

mukemmel bir oyun deneyin bagimliik yapio