Titanium Backup ★ Root – Android Sistem Uygulaması

Titanium-Backup-Root.jpg

Titanium Backup ★ Root android uygulaması çok güçlü bir yedekleme uygulaması ve daha fazlası.

Öncelikle bu uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızda “root” erişimine sahip olmanız gerekiyor. Root kullanıcıların vazgeçilmezi olan bu uygulamanın öne çıkan marifetlerinden bahsedelim.

Titanium Backup ★ Root android uygulamasının esas işlevi yedekleme. Cihazınızda bulunan tüm uygulamaların, mesajların, rehber kayıtlarının, şifrelerinizin,  widgetlerinizin, takvim etkinliklerinizin kısacası aklınıza gelen her şeyin yedeğini bu uygulama ile alabilirsiniz.

İkinci güzel işlevine bakacak olursak. Cihazınızda bulunan sürekli otomatik olarak açılan uygulamaları veya hiç kullanmadığınız uygulamaları “dondurabilirsiniz”. Yani uygulamayı silmeden onu görünmez hale getiriyorsunuz. Tekrar çözerek aynı uygulamaya erişebilirsiniz.

Titanium Backup ★ Root android uygulamasının bir diğer işlevi kullanıcı uygulaması olarak cihaza yüklediğiniz uygulamaları sistem uygulamasına çevirebilmesi. Böylece faydalı bulduğunuz uygulamaları sisteme entegre ederek daha kararlı bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın bir özelliği de yüklemiş olduğunuz uygulamalardan istediklerinizin android market ile ilişkisini keserek sizin güncellemek istemediğiniz uygulamaları o haliyle kullanabilmenizi sağlıyor.

Titanium Backup ★ Root android uygulaması Google Play’de 163 bin kez indirilmiş ve 4.8 yıldız değerine sahip!

One Reply to “Titanium Backup ★ Root – Android Sistem Uygulaması”

  1. gül dedi ki:

    Tablete Titanium backup root yükledim fakat kernel bir sorun var diyerek kapandı servise göndermeden bunu nasıl düzeltebilim yardım edebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git