Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege’e “Operation White Noise” Güncellemesi Geldi!


Ubisoft tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve şu sıralar ikinci yıl kutlamalarını yapan Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege oyununa, “Operation White Noise” güncellemesi geldi. Güncelleme ile birlikte Zofia, Dokkaebi ve Vigil isimli 3 yeni operatör  eklenirken, Tower isimli bir adet de harita eklenmiş oldu.

5  Aralık günü Türkiye saati ile 20:00’da sunulan güncellemenin boyutu 14 GB civarında. Eğer ULTRA HD PACK DLC’si yüklü ise, bu boyut 21-23 gb boyutuna yaklaşıyor. Ayrıca güncelleme ile birlikte Ranked sistemi de sıfırlandı. Herhangi bir lige yerleşebilmek için önce 10 adet Ranked maçı atılması gerekiyor.

Operatörler

Operatörlerden Zofia ve Dokkaebi atak kısmında yer alırken; Vigil ise savunma kısmında yer alıyor. Zofia’nın özel yeteneği 4 adet sersemletme ve 2 adet patlayıcı bomba bulunduran silaha sahip olması. Dokkaebi’nin özel yeteneği rakibin telefonlarına 2 kez çağrı gönderebilmesi ve ölen rakiplerin telefonlarını hackleyerek kameraları ele geçirebilmesi -ki bence en iyi operatörlerden biri oldu-. Vigil ise özel yeteneği sayesinde drone’lara görünmeden dolaşabiliyor. Zofia ve Dokkaebi 2 zırh ve 2 hız değerine sahipken; Vigil 1 zırh 3 hız yeteneğine sahip.

 

White Noise Operatörleri

Tower haritası ile hücum yapanların çatıdan giriş yaptığı bir harita. Özellikle “BOMB” ve “Secure the Area” modları için son derece uyumlu olan haritada dikkat dağıtıcı çok etmenin olması, konsantrasyonu bir adım öne çıkarıyor. Gelen güncelleme ile ilgili hazırlamış olduğumuz 14 dakikalık videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Steam üzerinden satın almak için tıklayın

Cem
Yazar: Cem #editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.