• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Toplu Fotoğraf Çekme Uygulaması: Groopic

Toplu halde bir mekana gittiniz ve fotoğraf çektirmek istediniz. Ama o fotoğraf karesinde herkes yer almak istedi. Bu yüzden de bu görevi bir garsona devrettiniz. Ya da yabancı başka bir kişiye muhtaç kaldınız.

Öyle bir uygulama var ki artık sizi bu dertten kurtaracak. Android ve İOS için de uyumlu olan bu uygulamanın ismi Groopic. Bu mobil uygulama, telefonunda kamera zamanlayıcısı ve tripodu olmayanların seveceği bir uygulama. Groopic uygulaması ile toplu halde bir fotoğraf çekilirken kimseden yardım istemek zorunda kalmayacaksınız.

Groopic uygulaması nasıl kullanılıyor?

Groopic uygulaması ile 2 fotoğraf çekiliyor. İlk önce bir kişi fotoğrafı çekiyor, daha sonra aynı gruptan başka bir kişi kamerayı aynı pozisyonda tutuyor ve ilk fotoğrafı çeken kişi gruptaki yerini alıyor. Bir kez de bu şekil fotoğraf çekiliyor. 2 fotoğrafta da fotoğrafı çeken 2 kişi işaretleniyor.

groopic 3

groopic 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buradan sonrasını Groopic kendisi hallediyor. Biraz karışık gibi görünse de uygulamayı indirip birkaç deneme yaptıktan sonra iş kolaylaşıyor. Başka birinden fotoğrafınızı çekmesi için rica etmek mi yoksa bu uygulamayı kullanmak mı? Tercih sizin. Groopic ücretsiz olarak App Store ve Google Play’dan indirilebiliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.