Traffic Racer – iOS Araba Yarışı Oyunu

Hız tutkunları ekran başına! Şehirler arası yol yaparken makaslar atarak hız yaparak ve en önemlisi bunları can sağlımızı koruyarak ve tehlikesiz bir şekilde yapmak ister misiniz? O zaman Traffic Racer tam size göre.

Türk yapımı oyunumuzu ilk açtığımız zaman karşımıza araba seçim bölümü geliyor ve ilk başta bizi 4×2 bir kamyonet ile başlatıyor oyuna. Oyundaki amacımız seçeneklerine göre –Tek yön -Çift yön -Zamana karşı ve -Serbest sürüş olarak değişiyor. Ne kadar fazla arabaların yakınından geçerseniz alacağınız puan o kadar artıyor.

Tabi ki de aldığımız puanları toplayıp çeyizimize koymuyoruz. 🙂 Bu puanlar bize oyun içi para olarak geri dönüyor ve bu paraları yeni araba almak için harcıyoruz. Arabaların özelliklerini ne kadar arttırırsak hız manevra ve fren özellikleri öyle artıyor ve toplayacağımız puanları almak o kadar kolaylaşıyor.

Oyunumuzu App Store popüler ücretli uygulamalar listesinde 1.79 TL‘ye satın alabilirsiniz. Ayrıca MobilAmca‘ya özel Türkçe video inceleme bölümümüzde oyuna video çektim umarım beğenirsiniz iyi izlemeler.

Yazar Hakkında

Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği öğrencisi. Aynı zamanda iOS editörü, büyük bir Apple hayranı, müzisyen.

Benzer yazılar

4 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir