Türk Telekom 3 Katı Kadar Bedava İnternet Kampanyası

Turk-Telekom-3-Kati-Kadar-Bedava-Internet.png

Türk Telekom 3 Katı Kadar Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyası çerçevesinde düzenlenen reklam filmi, aboneler tarafından alkışlarla karşılandı! Yeni reklam filmi ile karşımıza çıkan operatör, Benim İçin İnternet Hediye Kampanyası ile abonelerine internet kazanma imkânı sunmaya başladı. Başlatılan bu kampanya doğrultusunda; abone, ne kadar fazla kullanım yılına sahip ise, o derece Türk Telekom ücretsiz internet kazanma hakkına sahip olacak.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Reklamının, aboneler tarafından sabırsızlıkla beklendiğini söylemek isteriz.  İşte, kampanya ile ilgili detaylar..

Türk Telekom, arka arkaya gerçekleştirmiş olduğu kampanyaya bir yenisini daha ekledi! Gerçekleşen kampanya doğrultusunda, Türk Telekom 3 katı kadar internet adı altında yapmış olduğu bu güzel haberi; tv reklamı ile abonelerine duyurdu. Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB reklam kampanyası ile birbirinden farklı GB’lar abonelere sunulmaya başlandı.

Türk Telekom 3 Katı Kadar Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 3 Katı Kadar Bedava İnternet Kampanyası!

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Reklamı

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Reklam kampanyası sayesinde aboneler, abonelik yıllarına göre bedava GB kazanma şansına sahip olacaklar.

Türk Telekom abonelerini sevindiren bu habere göre; aboneler, abone olduğu yılların 3 katı kadar ücretsiz hediye internet kazanabilecek. Yapılan, Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB kampanyası doğrultusunda;

  • 1 yıllık abone; 3 GB ücretsiz internete sahip olacak
  • 5 yıllık abone; 15 GB ücretsiz internete,
  • 10 yıllık abone ise; 30 GB bedava internete sahip olabilecek.

Bu kampanyadan yararlanmak için: Faturasız hat sahibi olmak ve en az 1 yıllık Türk Telekom abonesi olmak gerekiyor. Türk Telekom GB internet kampanyasından yararlanmak için öncelikle 25 TL ve üzeri yükleme şartı yer almaktadır. Bu şartı yerine getiren ve en az 1 yıllık abone olan tüm aboneler, bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git